mustek.jpg

DSC_4807.jpg

vterenu.jpg

vozenideti.jpg

sylvaskok01.jpg

Výcvik koní na trailových překážkách

Nabízíme tréningové lekce na překážkách pro trail, od prvních krůčků ze země až po přípravu na národní závody a MČR. Vhodné pro disciplíny working equitation, western trail, in hand trail a jízdy zručnosti na hobby závodech. 

Pracujeme metodou natural horsemanshipu, klademe důraz na pohodu koně a trvanlivá řešení problémů, místo rychlých ale nespolehlivých berliček. Cílem je spokojený spolehlivý kůň.
Pro zájemce nabízíme i výcvik práce ze země, nácvik nakládání do vozíku nebo přípravu na obsedání.
 Ježdění na koni formou částečného pronájmu koně 18+

Nabízíme ježdění na našich koních plemene irský cob. Koně jsou hodní, bez zlozvyků, všestranní. Jsou poslušní na jízdárně a spolehliví v terénu.

Každý jezdec jezdí převážně jednoho koně, se kterým se učí a posouvá kupředu v jezdecké úrovni, nebo třeba jenom pravidelně relaxuje na příjemných vyjížďkách po okolí. Koně je možné po dohodě vystřídat.

Zpočátku probíhá ježdění vždy pod dohledem, po nějaké době je možné vyjíždět i samostatně. K dispozici je sedlovna/šatna, suché wc, kruhová jízdárna, písková jízdárna 20x25 m. Možno domluvit tréningy v okolních stájích za využití našeho přepravníku.

Ježdění na koni formou částečného pronájmu je určeno pouze zletilým osobám. 

Momentálně máme volného pouze ponyho pro rodiče dětí, a starou klisnu na krokové procházky pro nenáročného lehkého jezdce.

Vožení dětí na poníku nebo koni, 1+

V naší stáji povozíme děti od 1 roku. Vožení probíhá v kroku, na pískové jízdárně nebo v okolí stáje. Vodič vede koně u hlavy, dítě sedí ve speciálním sedle s madlem na držení. U menších dětí rodiče jistí dítě ze strany.
V případě zájmu můžeme na koni vozit bez sedla, jen se speciální dečkou a madly na držení, aby děti lépe cítili a vnímali tělo koně pod sebou.  

 

Vožení dětí na dětských dnech, oslavách, ve školách a školkách

S našimi koňmi můžeme přijet také do školy, školky, na dětský den nebo soukromou oslavu. Na vožení je potřeba prostor alespoň 20 x 20 m, kde bude kůň chodit po obvodu. Na místo dorazíme autem s přepravním vlekem, který může zaparkovat na ulici poblíž. 

 

 

Účast na jezdeckých kurzech, závodech, Hubertech

Naši stálí jezdci mají možnost zúčastnit se s našimi koňmi kurzů, hubertových jízd, hobby závodů a jiných akcí, kde sbírají cenné zkušenosti a reprezentují naši stáj. 
Lze se domluvit také na reprezentování stáje na oficiálních závodech v disciplíně working equitation, po splnění jezdecké licence a příslušném tréningu. Možné jsou také westernové disciplíny.

 

V současné době naše stáj nenabízí ustájení koní.